Skip to main content

O nás

Hlavní náplní naší činnosti je zprostředkování pracovních pobytů v zahraničí pro zdravotníky, kteří chtějí vyzkoušet svou pracovní kariéru v zahraničních nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních. Jsme personální a vzdělávací agentura založená v roce 2000 a v oblasti umisťování zdravotníků máme mnoho zkušeností.

Nabízíme kompletní administrativní a výukový servis pro ty z vás, kteří jste se rozhodli obohatit svou kariéru pracovními zkušenostmi ze zahraničí.

EuroStaff CZ s.r.o byla od svého založení v roce 2000 jedinou personální agenturou v ČR, která začala zajišťovat kompletní administrativní a výukový servis pro zdravotníky, kteří se rozhodli vycestovat pracovně do zahraničí. Zároveň kladla důraz na vzdělávací aktivity a započala výuku odborné zdravotnické angličtiny. Naším cílem je umožnit zdravotníkům trvalý osobnostní i profesní růst. V současné době jsme počtem a rychlostí umístění zdravotníků leaderem na českém trhu. Náš tým lidí je zde pro vás, aby váš pracovní kontrakt byl rychle a kvalitně vyřízen, a pobyt v zahraničí splnil veškerá vaše očekávání.

Nabízíme sestrám, lékařům a dalším zdravotníkům atraktivní pracovní pobyty v zahraničí. Nemocnice, se kterými spolupracujeme, a jejich profil najdete ZDE. Informace o pracovních příležitostech v zahraničí se dozvíte na naší infoschůzce, kterou pořádáme každý týden. Je pro vás nezávazná. Prvním krokem je přihlásit se na tuto infoschůzku ZDE. Veškeré zprostředkovatelské služby jsou BEZPLATNÉ! EuroStaff je jediná agentura, která úzce spolupracuje s Českou asociací sester.

Máme již stovky umístěných zdravotníků v zahraničí a někteří zůstali v námi vybraných nemocnicích dosud. Jsme první a také jedinou agenturou v České republice, která řešila grantový program EU – Leonardo Da Vinci – Výuka cizích jazyků pro zdravotníky v ČR.