Skip to main content

Security Forces Hospital, Riyadh, Saudi Arabia

Nemocnice byla založena v roce 1972 jako ošetřovna a v roce 1975 se stala nemocnicí s 20 lůžky. Za podpory jeho královské Výsosti prince Ahmeda bin Abdula Azize, ministra vnitra, byla postavena nemocnice se 120 lůžky hned vedle původní ošetřovny.

Později byl tento projekt nazván Security Forces Hospital. V roce 1981 nastala druhá fáze projektu, která skončila v roce 1985, kdy se nemocnice rozkládala na území 65 360 čtverečních metrů. Od roku 1988 nastal mohutný rozvoj nemocnice a počet lůžek dosáhl 508. Pod záštitou Ministerstva vnitra nemocnice získala nejlepší reputaci a stala se jednou z nejznámějších nemocnic v království. Jako jediná poskytuje služby přímo ministru vnitra a jeho rodině. V roce 2008 bylo dokončeno centrum pro dialýzu prince Nayefa a osmipatrová budova na speciální lékařský výzkum. Nemocnice se dále rozvíjí.

Typ instituce: Státní nemocnice vzdělávacího typu, akreditovaná Saúdskou radou lékařských specialistů. Spadá pod Ministerstvo vnitra.
Kapacita: 508 lůžek
Systém řízení: Britský
Oddělení: Internal Diseases:
cardiology, dermatology, diabetics, endocrine glands, digestive system, hematology diseases, infectious diseases, internal diseases, kidney and urology unit, neurology, psychiatry clinic, lung diseases, and rheumatic diseases

Surgery Dept.:
general surgery unit, orthopedics unit, urinary tracts surgery, plastic surgery, brain and neurology surgery, children surgery, ophthalmic surgery, and ENT surgery
   
Gynecology Dept.
Paediatrics Dept.
Dentistry Dept.
Emergency Room
Pharmacy dept.
Laboratory and Blood Bank
X-Ray
Physiotherapy Dept
.
Ubytování: Zařízené řadové domky - compound *** mimo areál nemocnice. Privátní ložnice, společný obývací pokoj a kuchyň, 2-3 sestry se dělí o domek. Pračky a sušičky v areálu.
Rekreace: Posilovna, plavecký bazén, sauna a tenisový kurt v areálu. Exkurze po městě a okolí i po Saúdské Arábii.
Možnosti vzdělávání: Možnost dalšího vzdělávání
Výhody: - Ubytování zdarma včetně vody, elektřiny a místních telefonických hovorů
- 2 zpáteční letenky ročně zdarma
- 41 dní placené dovolené
- Uniformy zdarma
- Doprava mezi ubytovnou a nemocnicí zdarma
- Doprava na nákupy zdarma
- Rozpis rekreačních pobytů na každý měsíc
- Zdravotní péče zdarma, zubní péče pouze pohotovostní
- Nezdaněný plat
Platové podmínky: Sestry - 4000 - 4500 USD/měsíc + bonus každý měsíc 10 % z platu
Fyzioterapeuté - 3466 USD/měsíc + bonus každý měsíc 10 % z platu
Roční kontrakt je možno po dohodě prodloužit.
Na konci služby bonus pro zaměstnance, kteří úspěšně dokončili svůj kontrakt s nemocnicí. Bonus nebo služební ocenění je ekvivalentem v rozsahu od poloviny po celý měsíční plat za každý rok služby dle délky úvazku v nemocnici.
Volná místa: Všechna oddělení.
Registrace MZ nutná.

 {gallery}webovky/nemocnice/saudska-arabie/Security Forces Hospital:::0:0{/gallery}