Skip to main content

Vzdělávání - jazykové kurzy

Angličtina

V rámci programu Gateway pořádá společnost EuroStaff několik typů kurzů anglického a českého jazyka. Jsou vytvořeny a vedeny tak, aby vám přinášely maximální efekt a měly rychlý a pozitivní vliv na vaši jazykovou úroveň.

Jedná se o kurzy průběžné, intenzivní týdenní, víkendové i jednodenní. Náplní kurzů po obecné stránce je výuka angličtiny a češtiny v rozsahu učiva od začátečníků až po pokročilé. Náplní kurzů po odborné stránce je zdravotnická terminologie v angličtině a češtin. Jsou určeny pracovníkům ve zdravotnictví (sestrám, fyzioterapeutům, lékařům, laborantům, lektorům odborných jazykových kurzů, pedagogickým pracovníkům SZŠ a VZŠ) - praktická cvičení, komunikace s pacientem, odborná konverzace, vedení dokumentace...

Co vám přinášejí kurzy společnosti EuroStaff

  • cenová dostupnost
  • individuální přístup
  • přizpůsobení vašim časovým možnostem
  • zaměření kurzu na obecnou i odbornou angličtinu a češtinu
  • použití alternativních výukových technologií a metod zrychleného učení
  • rozdělení do skupin podle vaší vstupní úrovně jazykových znalostí
  • specializované kurzy, které jinde nenajdete

EuroStaff a program Medical English

Nechali jsme pro vás připravit jedinečný výukový program a materiály zdravotnické AJ pro středně pokročilé zdravotníky. Tyto výukové materiály připravila Pat Hertel z americké univerzity De Vry v Chicagu, kde působí jako profesorka ošetřovatelství. Jsou šity na míru tak, aby Vám usnadnily adaptaci v zahraničních nemocnicích jak po jazykové, tak i po odborné stránce. V našich kurzech podle tohoto programu již několik let vyučují externí lektorky a registrované sestry v USA.

Máte zájem o jazykový kurz?

Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výuka českého jazyka pro zdravotníky

Jste zdravotník z Ukrajiny apod., a umíte anglický jazyk? Přes anglický jazyk vás můžeme učit český jazyk a nastartovat vaší kariéru v ČR.

Své CV v angličtině posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Czech language lessons for healthcare professionals

Are you a nurse, doctor, paramedic, etc. from Ukraine?

Do you know how to speak English? We can teach you Czech through the English language and start your career in the Czech Republic.

Inquire or Send your CV in English to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..